Návštěvní kniha

Návštěvní kniha


974 16. 05. 2012, 23:16 Ivča a Jirka Web

Ahoj,
máme radost, že jsi objevila i svět orchidejí a dalších flóristických raritek. Také se to zde začíná hemžit hmyzem..., paráda, jsme ve svém živlu Úsměv) Pokud jde o klíšťata, máš pravdu. Naše zkušenost je ale taková, že na dobře osluněných loukách nejsou, tam jim to nesvědčí. Jen na okrajích, kde se objevuje stín, v křovinách apod.
Fotky máš čím dál hezčí. Nezměnila jsi před pár lety foťák? Čím teď fotíš?
Jinak máme pro Vás pár zajímavých tipů do lokalit, které jste ještě asi nenavštívili (na stránkách je nemáte): Pouzdřanská step, Miroslavské kopce, Dunajovické kopce... a všechno to máš "kousek". Na uvedené lokality je z pohledu vegetace ideální období. V případě zájmu další informace najdeš u nás. A dlouho jste nebyli v Podyjí, kde je spousta krásných míst, vřele doporučujeme.
Měj se krásně,
Ivča + Jirka

575 25. 11. 2009, 22:46 Ivča a Jirka Web

Ahoj Alčo, tak jsme zase po menší odmlce sem nakoukli. Jsme potěšeni, laťka se drží pořád na vysoké úrovni. Úsměv Každopádně jsme museli konstatovat, že řadu míst navštěvujeme paralelně, i když s časovým posunem. Letos jsme se s výpravami zcela zbláznili a jak jen čas trochu dovolil, pořád jsme byli v přírodě. Výsledkem je mimo jiné i to, že máme ještě skluz ve zpracování přes 20 výprav, ale snad to postupně zase stáhneme. ;-) Zatoužíš-li také po inspiraci, nakoukni k nám. Mějte se,
I+J