Návštěvní kniha

Návštěvní kniha


1482 10. 03. 2015, 14:05 Eva Klímová

Dobrý den, po dlouhé době jsem zase zavítala na Vaše nádherné stránky a zjistila jsem, že jsem byla vždy o týden později na skoro stejných místech jako Vy. Na Hostýně jsem si oběhla trasu z Tesáku kolem Čerňavy v nádherném počasí, v pátek odpoledne po práci s kamarádkou, která bydlí poblíž. A další víkend jsem byla na Ostružné, tůra na Paprsek, do Petříkova, na Ramzovou...Opět parádní počasí, sluníčko! I když letos toho sněhu (ani sluníčka) moc nebylo, užít se dal! Těším se, co dalšího si tady u Vás příště přečtuÚsměv Krásné jaro!!!

---

15.3.2015, 13:20 Alena

Děkuji, svět je malý Úsměv

1186 27. 05. 2013, 19:30 Eva Klímová

Dobrý večer, po dlouhé době jsem se sem opět dostala. Vaše výlety máte zase úžasně zpracované,tiše závidím...zatím se mi jaksi nedostává sil ani času na něco podobnéhoÚsměv Váš výlet na Hanou před rokem do míst, kolem kterých chodím "skoro denně" mi připomněl, že bych Vás chtěla pozvat na Hanou znovu. 22.6. tady budou otevírat rozhlednu na Kosíři, která bude dominantou tohoto území... httpVáhavý/www.iprostejov.cz/cz/p/rozhledna-na-kosiri-uz-roste-do-nebe-opravi-k-ni-i-lesni-cestu-od-celechovickeho-lomu/ Moc ráda bych se s Váma taky při té příležitosti potkala, ale vím, že možná na tento termím máte naplánovanou úplně jinou cestu! Takže přeji další nápady na cesty, se kterými se pak s námi všemi podělíte. A hlavně teď aktuálně konečně taky trochu teplaÚsměv

-----

26.06.2013, 21:00 Alena

Díky za milé pozvání, sice mi to nevyšlo, ale koukám na fotky na www.kosir.cz a rozhledna je to moc hezká a doufám, že se do těchto míst někdy dostanu za dobré viditelnosti. Držím palce, aby byl čas i síla a třeba někdy někde jinde na viděnou.

805 16. 08. 2011, 06:33 Eva Klímová

Dobrý den Alenko, děkuji za tip. Řecko asi bude moje volbaÚsměv Poslední výlet na Vysočinu jste nádherně popsala, hned bych se taky rozjela...na relativně malé ploše je toho tolik vidět!! Teda, kdo chce vidět, vidíÚsměv

802 08. 08. 2011, 06:53 Eva Klímová

Po dlouhé době opět na Vašich stránkáchÚsměv Moc pěkné povídání o cestě na kolech kolem Dunaje. Škoda toho počasí. Letošní léto je nevyzpytatelné, viz tento víkendSmutný Do Rakouska jsme jezdívali na vodu, tak jsem mnohá místa, o kterých píšete, poznala. Vaše povídání a zpracování je opět velmi inspirativní!!! Ale změnila jsem zaměstnání, tak dovolená až v říjnu. Nemáte náhodou tip, kam na dovolenou takhle na podzim? Aby se člověk třeba i trochu ohřál? Díky a přeji pěkný (lepší) zbytek léta.