Návštěvní kniha

Návštěvní kniha


1396 17. 10. 2014, 22:56 Jiří

Paní Aleno,
už ani nevím, jak jsem se před rokem či dvěma dostal na Vaše TOULKY. Vím však, že jsem seděl u PC dlouho do noci, klikal na Vaše cesty a užasle sledoval, kolik krásných míst jste navštívila. Zdálo se mi až nemožné, stihnout tolik turistických výprav, a navíc je všechny zpracovat do vydařené prezentace.
Až dnes při procházení TOULEK jsem objevil, že kromě výletů nabízíte i pohled do Vašeho soukromí. A musím říci, že po seznámení se s Vaší 13. komnatou Vás obdivuji ještě více. Věděl jsem o Vaší fyzické zdatnosti a fotografickém umění, teď obdivuji i Vaši otevřenost a snahu předat nabyté zkušenosti.
Možná se občas potkáváme v chodbách MOÚ a jistě sdílíme stejné obavy. Přeji Vám, aby ty Vaše byly vždy liché.
A protože z uvedeného ročníku narození vyplývá, že letošní rok oslavíte (nebo jste již oslavila) své padesátiny, přeji Vám, ať Vaše toulky přírodou pokračují nerušeně až do Vašeho velmi pozdního věku.
Jiří

---

30.10.2014, 22:15 Alena

Děkuji za přání i milá slova a přidávám téměř tatáž slova - ať slyšíte v MOÚ vždy jen tu nejhezčí hlášku "v pořádku, nález přiměřený věku". A vůbec se nebudu zlobit, když se nepotkáme na Žluťáku, ale kdekoli jinde.

1226 09. 10. 2013, 14:36 Jiří Boháč

Zdravím Vás paní Aleno, od jisté doby jsem pravidelným návštěvníkem Vašich stránek, protože mým velkým koníčkem je turistika a kolo. Došlo to dokonce tak daleko, že jsem si začal plánovat výpravy podle Vašich výletů. Letos na jaře jsem byl s kolegou v Roháčích a šli jsem obě túry přesně jako Vy v roce 2010. A protože se mi tam moc líbilo, letos v září jsem tam vzal s sebou i rodinku (manželku + 2děti 7 a 3 roky). Jaké bylo mé překvapení, když jsem dnes zjistil že jste byla v Roháčích ve stejný den jako my...konkrétně v neděli 29.9. Na vrcholy jsem s dětmi samozřejmě nešli, takže jsem moc záviděl turistům, kteří se po vrcholcích pohybovali...

Ještě jednou zdravím a moc děkuji za perfektní a inspirativní stránky.

Jiří Boháč (36 let)

-----

17.10.2013, 22:25 Alena

Díky za milá slova Úsměv Úsměv Úsměv

945 20. 04. 2012, 15:12 Jiří Web

Děkuji za krásné stránky. Moc pěkné a zajímavé. Málokdo k obrázkům připíše vysvětlující texty a navíc tak podrobné a zajímavé. Snažím se do alb na rajčeti také přidat sem tam popisku, ale tohle nestíhám. I tak tam srdečně zvu - myslím, že by se tam dala najít trocha inspirace hlavně z mých oblíbených Západních Tater.
Hore zdar !

540 31. 05. 2009, 09:16 Jirka

Díky za inspiraci k toulkám, je to moc príma,úplná paráda.Přeju zdraví,mějte se Jiří