Návštěvní kniha

Návštěvní kniha


1598 13. 05. 2016, 10:09 Petr

Ty Javorníky jsou fakt hezký. Našel jsem pár fotek, kdy je nějaký pán vyfotil zhora:
httpVáhavý/frantisek11.rajce.idnes.cz/Vrtulnik_-_Javorniky%2C_Kohutka/

---

25.5.2016, 22:30 Alena

Paráda i zhora, díky za odkaz.

1263 31. 01. 2014, 11:30 František Web

Paní Aleno, hluboce smekám a svůj digi fotoaparát asi zahodím. Vaše snímky, připojené texty, prostě nádhera, která se dnes už moc nevidí. Podíval jsem se, co máte chuť navštívit, okolí Křemešníku vřele doporučuji, je to náš kraj. Ještě lepší by bylo najít si čas v červenci (nebo hned 1. máje, kdy cyklo sezona v Horní Cerekvi startuje rekreační jízdou) a udělat si trek "Přes 3 vrchy Vysočiny", tedy Křemešník, Čeřínek (a ještě Mešnici) a hlavně Javořici. Určitě budu opět (dá-li PánBůh) dispečerem závodu. Kromě toho bych měl nabídku ke spolupráci, která je dobrovolná a jen pro nadšence (viz výše uvedené stránky). Jistě máte ve svém archivu snímky, které na našich stránkách chybí. Když mi je laskavě nabídnete, budou použity a zveřejněny (což můžete udělat i sama a připojit se k nám, návod najdete). Vaše cestopisné stránky doporučím známým a to i na druhou stranu zeměkoule. Jen na tom kole se nepřipojím, už máme 7 křížků na hřbetě. Na krátké vyjížďky to jde, nožičky taky šlapou, ale už to víc bolí. Držte se a ještě tisíce kilometrů a nádherných zážitků.

-----

31.1.2014, 17:50 Alena

Díky a nápodobně - především zdraví!!!!

Zkoukla jsem stránky spolku pro vojenská pietní místa, ale musím konstatovat, že je to sice téma našim zájmům blízké, ale je to opravdu jen pro nadšence - zřejmě spousty fotografií máme, ale nemáme čas ani energii se tím prokousávat.

Za tip ohledně Křemešníku děkuji, ale zřejmě se tam neuvidíme, mám radši hory bez davů a ticho Úsměv takže tam rozhodně vyrazím v jiném termínu.

530 27. 03. 2009, 16:23 Šesták František Web

Vidíte, musím napsat ještě jednou, protože si nejsem úplně jistý, zda jsem e-mail, napsaný asi pře 5 min. odeslal správně. Jestli nedošel, dejte prosím zprávu, napíšu svůj dotaz znovu. Děkuji František

529 27. 03. 2009, 16:10 Šesták František

Dobrý den paní Alenko!
Př bloudění na internetu jsem našel Vaše velmi pěkné informace. Máme spolu, společné to,že hodně cestujeme, ale na rozdíl od Vás jsem naprostý diletant na PC /také asi věkem/. Právě příprava cest mne značně zaneprazdňuje, výsledky jsou zdlouhavé a velmi chabé. Chtěl jsem se proto zeptat, zda nám můžete jako rodina počítačových expertů nějak pomoci s vytvořením itineráře na naší letošní plánovanou cyklotrasu po trase bývalé železné opony /signálky/ od Baltu v Německu až ke Středozemnímu moři ve Slovinsku. Se svým kolegou chceme připomenout 20 let od přestřižení drátů. Obrátil jsem se na Nadaci "Oživení", která od r. 2005 trasu zpracovává pod názvem Greenways Iron Curtain, ale ti se mnou vůbec nekomunikají. U Vás tak nějak podvědomě cítím, že mne přinejmenším odpovíte nějakou radou, eventuelně nabídkou, za jakých podmínek můžete vypomoci. Webové stránky nemám, ale pokud si zadáte moje jméno, určitě se Vám něco objeví. Předem děkuji za odpověď. Hlavně přeji silnou vůli, optimismus a trpělivost při překonávání zdravotních problémů. František